10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE. ZAŁÓŻ KONTO

10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE. ZAŁÓŻ KONTO

TWOJA MARKA.
TWOJE ZASADY.

Stwórz i wprowadź na rynek swoją własną profesjonalną, naturalną, etyczną markę beauty z naszymi formułami Private Label — niskie ryzyko, koszty i progi minimalnych zamówień. Wypróbuj lub zakup nasze produkty, aby przyspieszyć swoją drogę do sukcesu.

Kim jesteśmy

Private Label jest wiodącym producentem w branży samoopalania. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wielu przedsiębiorców z całego świata, którzy nawiązali z nami współpracę, aby stworzyć swoje własne marki kosmetyczne. Jesteśmy w pełni wegańską, globalną firmą, która pozyskuje wyłącznie składniki kosmetyczne klasy premium oraz przyjazne dla środowiska opakowania. Nasze australijskie dziedzictwo jest obecne w branży beauty i samoopalania od wielu dekad, dając klientom możliwość korzystania z wysokiej jakości produktów z jednego z najbardziej innowacyjnych laboratoriów. Zamów swoje próbki już dziś i zostań partnerem Private Label.

Składniki premium

Wyjątkowy dostęp do innowacyjnego i przyjaznego środowisku laboratorium kosmetycznego.

Certyfikat PETA

100% wegańskie
produkty z naturalnie
pozyskiwanym DHA

Bez parabenów, siarczanów, oleju palmowego ani oleju mineralnego

Opakowania ze zrównoważonych źródeł

Materiały z recyklingu

Dowiedz się więcej o moich składnikach

Przyśpiesz wprowadzenie
SWOJEGO produktu

Wprowadź na rynek swoją własną linię produktową w zaledwie dwa tygodnie. Od dziesięcioleci tworzymy formuły dla branży beauty — już teraz skorzystaj z naszego doświadczenia z formułami premium stworzonymi ze składników najwyższej jakości, po najkorzystniejszej cenie.

Niskie ryzyko, niskie koszty,
niska minimalna wielkość zamówienia

Nasza sprawdzona i zaufana kolekcja White Label to najprostszy sposób na to, żeby ułatwić Ci pewny start w branży. Oferujemy także najniższe minimalne progi zamówień po najniższych możliwych kosztach. W dodatku nasze ceny pozostają niezmienne, dając Ci stabilizację i możliwość dalszego planowania i budowania biznesu Twoich marzeń.

Bez ukrytych opłat
Bez wiążących kontraktów

Bez wiążących kontraktów. Bez ukrytych opłat. Bez poważnych kosztów i ryzyka związanego z rozpoczęciem działalności. Dzięki Private Label masz pełną kontrolę nad swoją marką. Chcesz zaprojektować i wydrukować własne etykiety? Nie ma problemu! Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy tu dla Ciebie! To Ty wybierasz, jak chcesz z nami współpracować. Twoja marka, na Twoich zasadach.

Jak to działa

1

Zakup produkty z
naszej kolekcji
White Label

2

Stwórz i wykorzystaj własne etykiety

3

Rozpocznij sprzedaż
produktów pod swoją marką

Masz
SWOJE CELE WOLNOŚĆ POTENCJAŁ ZYSKI SUKCES

Twój potencjał, w Twoich opakowaniach i pod Twoją marką. Założenie własnej marki beauty nigdy nie było prostsze. Nasz proces produkcji White Label jest sprawny, prosty, przystępny cenowo i skutecznie doprowadzi Cię do sukcesu.

Komu pomagamy

1

Start-upy

Profesjonalne formuły produktów kosmetycznych marki własnej z niskimi progami zamówień minimalnych i w przystępnych cenach.

2

Salony i SPA

Stwórz swoją własną serię produktów do sprzedaży w salonie i zwiększ swoje zyski, wykorzystując i sprzedając swoje własne produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne.

3

Znane marki

Wprowadź nowe i wyjątkowe produkty do sprzedaży pod Twoją znaną marką i zyskaj przewagę nad konkurencją.

Dlaczego warto wybrać Private Label?

 • Niskie ryzyko, koszty i progi zamówień minimalnych
 • Składniki premium
 • Wysoko oceniane produkty marki własnej
 • Początek sprzedaży w zaledwie dwa tygodnie
 • Bez ukrytych opłat i wiążących kontraktów
 • Usprawniony proces uzupełniania produktów

Nasze produkty zawierają:

 • Składniki naturalnego pochodzenia
 • Składniki z etycznych, zrównoważonych źródeł
 • Składniki, które pielęgnują i odżywiają skórę
 • Naturalne konserwanty

Nasze produkty nie zawierają:

 • Parabenów, siarczanów ani ftalanów
 • Olejów mineralnych ani oleju palmowego
 • Formaldehydu
 • Soli aluminium

Co nas wyróżnia

PRIVATE LABEL VS INNE FIRMY
indywidualne, pełnowymiarowe próbki w niskich cenach PRÓBKI obowiązkowe zamówienia zestawów lub kosztownych opakowań próbnych
niskie MINIMALNE ZAMÓWIENIA średnie do wysokich
niskie CENY średnie do wysokich
brak MINIMALNE PROGI CENOWE często przy pierwszych zamówieniach lub zamówieniach hurtowych
brak KONTRAKTY konieczność podpisania wiążącego kontraktu
przez internet, usprawnione dla szybszej wysyłki oraz szybszego testowania próbek i uzupełniania zapasów ZAMÓWIENIA czasochłonny proces przy pośrednictwie sprzedawcy, niesprecyzowane czasy wysyłki
pod Twoją kontrolą — wykorzystaj nasz zespół lub stwórz je samodzielnie PROJEKT ETYKIET wymóg zaprojektowania etykiety
30+ lat DOŚWIADCZENIE W BRANŻY nieznane
zawsze WYPRODUKOWANE W STANACH ZJEDNOCZONYCH czasami

Opinie naszych partnerów

Brittan Lyon

„Naprawdę uwielbiam tę firmę private label! Wszystkie produkty, które do tej pory wypróbowałam, mają piękny, brązowy kolor bazowy. Wysyłka jest dość szybka, a produkty przychodzą w opakowaniach bez etykiet, ale pudełka są dokładnie opisane, żeby ich nie pomylić. Ktoś zawsze jest w stanie pomóc mi w razie pytań, a do tego każdy przedstawiciel ma gruntowną wiedzę na temat oferty”.

Christy Jo Lightfoot

„Zakładając swój biznes w branży samoopalania, kontaktowałam się z wieloma firmami oferującymi sprzedaż marki własnej i przetestowałam wiele różnych produktów. Private Label wyróżniała się nie tylko swoją bogatą ofertą, ale także opalenizną, która była moim zdecydowanym ulubieńcem. Wszystkie ich produkty są niesamowite. Obecnie współpracuję z nimi już od lat i świetnie oceniam wsparcie klienta — zawsze szybko odpowiadają i udzielają pomocy. Mają też wiele materiałów dla osób, które dopiero zakładają swoje firmy lub nie mają doświadczenia w branży opalania. Do tego niskie progi minimalnych zamówień są naprawdę pomocne dla małych, początkujących firm, takich jak moja. Naprawdę polecam współpracę z tą firmą”.

Mandy Langon

„Wypróbowałam już wiele innych firm, ale nic nie może równać się z formułami Coconut Water i Violet Dark. Oferta marki własnej uratowała moją firmę podczas pandemii. Dzięki niej moja marka naprawdę weszła na wyższy poziom, a klienci ją pokochali. Kolory działają przy wszystkich odcieniach skóry, więc nie muszę martwić się o to, że ktoś skończy z pomarańczową opalenizną. W 100% polecam, naprawdę warto!”

Dowiedz się więcej i rozpocznij współpracę!

Certyfikaty

SELECT YOUR REGION

qty.

or more info